firma

PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami
W imieniu mieszkańców i właścicieli.
Dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Poznański rynek nieruchomości jest wymagający – i my o tym dobrze wiemy. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by poszerzać i dopasowywać ofertę do aktualnych potrzeb i wymagań właścicieli obiektów mieszkalnych w Poznaniu. Co więcej, staramy się wyprzedzać te oczekiwania, proponując własne, autorskie rozwiązania, ułatwiające życie współwłaścicielom  budynków, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym.

Od 2005 roku działamy na poznańskim rynku nieruchomości i, niczym historyczny „palatyn” – komes pałacowy, zarządca dworu piastujemy funkcję zarządców nieruchomości. To na naszych barkach spoczywa obsługa techniczna budynków, obsługa prawno-administracyjna, oraz finansowa. Pracownicy firmy PALATYN zajmują się obsługą każdego typu nieruchomości: od pojedynczych budynków, poprzez kamienice i bloki, aż po całe osiedla.

O tym, czy lokatorom dobrze mieszka się na osiedlu, decyduje wiele czynników. Na jedne nie mamy wpływu, na inne wręcz przeciwnie. Wybór sprawnego i kompetentnego zarządcy ma bardzo duże znaczenie pod względem komfortu mieszkańców.

Szybkie reagowanie w przypadku awarii, zatrudnianie kompetentnych firm do sprzątania klatek schodowych i okolic obiektu, prace remontowe, klarowne rozliczenia z zarządem, racjonalne gospodarowanie finansami to tylko niewielka część usług, jakie oferujemy.

PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami:

Doświadczenie
Kilkanaście lat działalności na rynku nieruchomości – to mówi samo za siebie. Zaufało nam wielu klientów, którzy skorzystali na wieloletnim doświadczeniu pracowników firmy PALATYN.

Wiedza
Przepisy nieustannie się zmieniają, a rynek nieruchomości jest jak żywy organizm – dorasta i ewoluuje. Nieustannie poszerzamy wiedzę, by być zawsze na bieżąco z przepisami.

Profesjonalizm
Przyjazne podejście, profesjonalna obsługa i kompetentni pracownicy – to jest nasz znak rozpoznawczy. Zachęcamy do przekonania się osobiście o możliwościach naszej firmy.

Dołącz do zadowolonych

Firma Palatyn z Poznania zajmuje się całościową obsługą nieruchomości na potrzeby deweloperów, wspólnot i zarządów mieszkaniowych, właścicieli obiektów oraz ich mieszkańców. Oferujemy usługi zarówno dla lokatorów, jak i dla właścicieli lokali, tak aby zadowolić obie strony umowy. Zarządzanie nieruchomościami powinno być bowiem korzyścią dla każdego.